Ansatte

Her får du en oversikt over alle ansatte i Mjøndalen Fotball.

Annonse:

Administrasjon

Berenike Munthe Wulfsberg

Daglig leder Mjøndalen fotball

e-post: berenike@mif.no

tlf: 905 57 171

 

Svein Erik Gevelt

Daglig leder, Mjøndalen Idrettsforening

e-post: svein.erik@mif.no

tlf: 932 18 170

Lisbeth Groth

Økonomiansvarlig

e-post: lisbeth@mif.no

tlf: 472 93 219

André Nevstad

Sportssjef

e-post: andre.nevstad@mif.no

tlf: 922 22 225

Petter Tallaksrud

Driftssjef og stadionansvarlig

e-post: petter@mif.no

tlf: 950 33 626

 

Kommersiell avdeling

 

Morten Sørlie

Salgssjef

e-post: morten@mif.no

tlf: 930 02 056

Arne Ellevset

Arrangementssjef

e-post: arne@mif.no

tlf: 900 10 857

Ellen Solli

MIFshop

e-post: mifshop@mif.no

tlf: 954 77 342

Helge Johansen

Billettansvarlig

e-post: billett@mif.no

tlf: 952 00 655

 

 

Sportslig apparat a-lag

Vegard Hansen

Hovedtrener a-lag og markedsmedarbeider

e-post: vegard@mif.no

tlf: 901 52 757

Øyvind Leonhardsen

Assistent-trener a-lag og toppspillerutvikler

e-post: leomail@online.no

tlf: 916 10 132

Jan Remi Dalen

Assistent-trener a-lag og analyseansvarlig

e-post: janremi@hotmail.com

tlf: 905 47 453

Kevin Nicol

Toppspillerutvikler

e-post: kev.nicol@hotmail.co.uk

tlf: 948 08 229

Eirik Pettersen

Fysisk trener/fysioterapeut

e-post: eirik@drammensportsklinikk.no

tlf: 924 10 053

Magnus Olsen

Keepertrener a-lag/Keeperansvarlig Akademi

e-post: mgns@gmail.com

tlf: 907 74 472

 

Sparebanken Øst Akademiet

Arne Marcussen

Akademisjef

e-post: arne.marcussen@mif.no

tlf: 947 98 880

Kjetil André Bergh

Administrasjon

e-post: kjetil@mif.no

tlf: 913 31 243

Tom Inge Brandvold Israelsen

Administrasjon U15

e-post: tom.inge@mif.no

tlf: 934 52 044

Bjarne Kortgaard Ingebretsen

Hovedtrener U21

e-post: bjarne@mif.no

tlf: 911 01 574

Bjørn Øivind Røraas

Spillerutvikler U21

e-post: bjorn.oivind.roraas@gmail.com

tlf: 936 27 580

Anton S. Kvilaas

Hovedtrener U19

e-post: anton@up-2.no

tlf: 924 93 913

Eirik S. Kristoffersen

Hovedtrener U17

e-post: kristoffersen94@hotmail.com

tlf: 948 08 229

Spillerutviklere
- Sivert Onshuus Olsen
- Lars Granaas
- Robin Robinsen
- Vajwar Matin
- Frode Røste
- Thomas Kolbjørnsen
- Daniel Berg Haugen
- Morten Hønneland
- Herman Kristensen(keepertrener)

Lagleder/material MIF rekrutt
- Jan Erik Skretteberg

 


 

 

 


 

Annonse fra Eliteserien: